English  Latviski  По русски 

Biznesam


::: Vīzas > Biznesam >

I.  a)  Personas  kurām pieder Polijas, Igaunijas, Lietuvas un Latvijas pases, braucot uz Filipīnām kā tūristi vai darba darīšanās, var iebraukt valsts teritorijā bez vīzas, uz laiku, ne vairāk kā trīsdesmit (30) dienas, ar nosacījumu, ka tiek saglabāta biļete atpakaļ ceļam. Pie kam pasei jābūt ar derīguma termiņu ne mazāk kā seši (6) mēneši pēc paredzētā uzturēšanās laika.

 

     b) Saskaņā ar cirkulārā memoranda 18.pantu Nr.MCL-005, nav nepieciešama pagaidu vīza, ja uzturēšanās Filipīnu valsts teritorijā ir no divdesmit vienas (21) līdz piecdesmit deviņām (59) dienām, var iesniegt pieteikumu vīzas saņemšanai atlidošanas brīdī  lidostā, tā vietā lai saņemtu dokumentus Galvenajā migrācijas birojā vai kādā no tā filiālēm, kuras tāpat paredz 50 ASV dolāru maksu par vīzu, plus valsts nodeva 500 filipīniešu peso apmērā un tiesību pētījumi 10 filipīniešu peso apmērā.

 

II.  Viena krāsaina fotogrāfija 4,5 cm x 3,5 cm, kura taisīta ne agrāk kā sešu (6) mēnešu laikā līdz filipīniešu vīzas pieteikuma iesniegšanas dienai.

 

III. Pase, kura derīga vismaz sešus (6) mēnešus pēc plānotās vizītes uz Filipīnām.

 

IV. Ielūguma vēstule no ieinteresētās filipīniešu kompānijas.

 

V.  Sertifikāts/vēstule saistībā ar ierašanās mērķi Filipīnās, kuru izsniedzis darba devējs.

 

VI. Lidojuma apstiprinājums/maršruts, vai aviobiļetes kopija (tai skaitā atpakaļceļa).

 

VII. Pašadresēta aploksne.

 

VIII. Valsts nodevas apmaksa (Lūdzu, uzmanīgi izlasiet sekojošu instrukciju. Apmaksas nosacījumu neievērošana var pagarināt Jūsu iesnieguma izskatīšanu).

 

Saskaņā ar 2007.gada 1.septembrī pieņemto filipīniešu vēstniecības konsulāro pantu, valsts nodevu apmaksa ar čekiem netiek pieņemta, no personām, kuras nav iepriekš pierakstījušās.

Vēstniecībā iesniegtie iesniegumi tiks izskatīti tikai pēc tam, kad izpildītas visas prasības un uzrādīti apmaksas dokumenti.

 

Pieņemtie lēmumi parasti aizņem trīs (3) darba dienas pēc visu prasību izpildes, vai septiņas (7) darba dienas tūrisma sezonās laikā (no septembra līdz februārim).

 

Iesniegums no Polijas.
Lai iesniegtu prasību pa pastu apmaksājiet sekojošas bankas summas un pasta pakalpojumus tikai caur ... .

 

Iesniegumi no Igaunijas, Latvijas un Lietuvas.
Lai iesniegtu prasību pa pastu, lūdzu, apmaksāt sekojošus bankas un pasta  pakalpojumus tikai caur .... Apmaksu jāveic ar pārskaitījumu uz kontu Nr. .... Veicot pārskatījumu iesniedzējam vajag norādīt sekojošas detaļas: .... Bankas pakalpojumu apmaksu veic  iesnieguma iesniedzējs. Palūdziet, lai Jūsu banka nosūtītu kredīta pieprasījumu Jūsu naudas pārskaitījumam, tajā norādot Jūsu vardu, kuru jāieraksta ailītē – ziņojumi. Vēstniecība turpinās izskatīt Jūsu pieteikumu tikai pēc tam, kad saņemta kvīts par kredīta maksājumu.

 

IX. Pieprasījums vīzas saņemšanai jāiesniedz vienu (1) mēnesi iepriekš līdz paredzamajam braucienam uz Filipīnām.

 

Svarīgi: saskaņā ar Balikbaijanas programmu pilsoņi, kā arī bijušie Filipīnu pilsoņi kuri ceļo kopā  ar bērniem/laulātajiem var iebraukt valsts teritorijā  bez vīzas uz maksimālo laiku līdz vienam (1) gadam. Lai iegūtu sīkāku informāciju interesēties vēstniecības mājas lapā: http://warsawpe.dfa.gov.ph/, vai rakstiet uz e-pastu: pe.warsaw@gmail.com  vai zvaniet pa tālruni +48 22 490 2025 (no pirmdienas līdz piektdienai no 9.00 līdz 17.00). 

 

Nodeva: PLN 120 par vīzu. Vīza ir derīga 3 mēnešu laikā. 

Iesniegumam par vīzas saņemšanu jābūt iesniegtam Filipīnu vēstniecībā  pašam pretendentam 1 (viena) mēneša laikā pirms plānota brauciena. Gadījumā, ja tas nav iespējams, pretendentam jābūt aizpildītai un notariāli apstiprinātai (to var izdarīt notārs no Latvijas)  vīzas saņemšanas formai.  

Filipīnu Republikas vēstniecība

Adrese: Ul. Lentza 11, 02-956 Warsaw, Poland

Tālr.: +48 22 490 2025
  24/7 kārsta līnija: +48 694 736 488
  Fakss: +48 602 541 012 / +48 22 651 5949
  E-mail: pe.warsaw@gmail.com

Darba laiki: 9.00 -17.00
No pirmdienas līdz piektdienai, izņemot filipīnu un poļu svētku dienas.

  GALVENĀ LAPA Drūkat Kontaktinformācija Lapas karte

   
   
   

Meklēt lapā
Meklēt lapā
     Lapa mainīta: 2021. gada, 05. maijā, 17:47     
Copyrights © 2010 PHILIPPINES.LV    DEVELOPED BY EURODATA